Polskie Towarzystwo Informatyczne, Oddział Dolnośląski
PTI Oddział Dolnośląski

Wyniki wyborów Walnego Zgromadzenia w dn. 08.04.2017 r.

Hanna Mazur (hanna.mazur@pwr.wroc.pl) , 2017-04-08

Zarząd Oddziału:
Prezes: Lech Madeyski
Wiceprezesi: Zbigniew Huzar, Zygmunt Mazur
Sekretarz: Hanna Mazur
Członkowie: Helena Dudycz, Andrzej Niemiec, Janusz Żmudziński

Komisja Rewizyjna Oddziału:
Urszula Staszak - przewodnicząca, Paweł Klimczyk, Krzysztof Ziemba

Sąd Koleżeński Oddziału:
Iwona Dubielewicz - przewodnicząca, Maciej Kamiński, Ewa Szpunar-Huk

Delegaci na Zjazd:
Iwona Dubielewicz, Zbigniew Huzar, Paweł Klimczyk, Hanna Mazur, Paweł Mazur, Leszek Maciaszek, Andrzej Niemiec, Janusz Pec, Urszula Staszak, Janusz Żmudziński.
Delegatem na Zjazd jest również Członek Honorowy PTI Zygmunt Mazur.

Patronat ODS dla GeekWeekWro#3

Hanna Mazur (hanna.mazur@pwr.wroc.pl) , 2017-03-15

Zarząd Oddziału Dolnośląskiego objął patronatem wydarzenie GeekWeekWro 1, które odbędzie się we Wrocławiu od 27 marca do 1 kwietnia 2017 r.
GeekWeekWro to tydzień pełen wiedzy, technologii i zabawy!
Zapraszamy do udziału.

Zapraszamy na XIII Walne Zgromadzenie Oddziału

Hanna Mazur (hanna.mazur@pwr.wroc.pl) , 2017-03-06

Serdecznie zapraszamy członków ODS PTI na
XIII Walne Zgromadzenia Dolnośląskiego Oddziału PTI,
które odbędzie się
8 kwietnia 2017 r., o godz. 15.00,
we Wrocławiu, Politechnika Wrocławska, ul. Łukasiewicza 5, bud. B-4, sala 225.
Celem Walnego Zgromadzenia jest wybór władz Oddziału (Prezesa, Zarządu Oddziału, Komisji Rewizyjnej Oddziału i Sądu Koleżeńskiego Oddziału) oraz wybór 10 Delegatów na XII Zjazd PTI (który odbędzie się 24.06.2017 w Warszawie).
Prosimy o uregulowanie zaległych i bieżących składek oraz aktualizację danych teleadresowych (zwłaszcza adresu e-mail i numeru telefonu), jeśli uległy zmianie lub nie doszło zaproszenie pocztą elektroniczną.

Bezpłatne informatyczne e-booki Wydawnictwa Pakt Publishing

Hanna Mazur (hanna.mazur@pwr.wroc.pl) , 2017-03-06

W ramach promocji Wydawnictwo Packt Publishing, dla osób posiadających konto, udostępnia codziennie inny e-book. W dniu dzisiejszym za darmo można pobrać "Getting Started with PowerShell" Michaela Sheparda.
więcej >> 2

Warto być członkiem ODS PTI

Hanna Mazur (hanna.mazur@pwr.wroc.pl) , 2017-03-05

Bardzo staramy się, aby z członkostwa w PTI wynikały namacalne korzyści. ODS PTI to miejsce, gdzie możemy na siebie liczyć, nawzajem na sobie polegać i pomagać sobie. Jedną z form wsparcia dla naszych członków są konferencje, programy certyfikacyjne i szkolenia, w jakich można uczestniczyć za darmo lub ze zniżką. Tym razem członek ODS PTI Rafał Kraik przekazał na nasze ręce bezpłatne vouchery na szkolenia e-learningowe realizowane na platformie Udemy.com. Szkolenia są dostępne w języku polskim. Można je uruchamiać w przeglądarce na komputerze, na telefonach i tabletach.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z sekretarz ODS. Dysponujemy 15 voucherami po 5 na każde z poniższych szkoleń:
- PowerShell dla administratora Windows 3 – szkolenie, na którym można nauczyć się tworzyć skrypty z wykorzystaniem języka skryptowego PowerShell. W skład szkolenia wchodzi ponad 6 godzin nagrań video oraz quizy i zadania do samodzielnego rozwiązania.
- SQL Server 4 - wprowadzenie. Instalacja i narzędzia – szkolenie wprowadzające w tematykę SQL, prezentuje podstawy pracy z bazą danych MS SQL 2016 oraz pokazuje, jak zainstalować SQL Server i jak korzystać z podstawowych narzędzi administratora baz danych. Szkolenie jest dedykowane dla osób nie znających SQL. Około 2,5 godziny materiału video.
- SQL Server - zapytania. 5 – nauka samodzielnego pisania zapytań SQL, na przykładzie MS SQL Server uczy. Lekcje rozpoczynają się od przedstawienia najbardziej podstawowego polecenia SELECT, poprzez zaprezentowanie typów i funkcji SQL, a kończą się omówieniem JOIN, podzapytań i operacji na zbiorach danych. Około 5 godzin materiału video.
O dostępie do kursów decyduje kolejność zgłoszeń.
Do podanych odnośników do kursów jest dodany kupon, który obniża cenę, więc pozwoli na tańszy zakup, nawet jeśli darmowe kupony się skończą.
Zapraszamy!


1 http://geekweekwro.pl/
2 http://pti.wroc.pl/https://www.packtpub.com/packt/offers/free-learning
3 http://pti.wroc.pl/https://www.udemy.com/powershell-dla-administratora-windows/?couponCode=ODSPTI
4 http://pti.wroc.pl/https://www.udemy.com/wprowadzenie-do-sql-instalacja-i-narzedzi-egzamin-70-461_1/?couponCode=ODSPTI
5 http://pti.wroc.pl/https://www.udemy.com/sql-server-zapytania-querying-exam-70-461/?couponCode=ODSPTI© 2002-2017 Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Dolnośląski
Źródło: http://pti.wroc.pl/