PTI - Polskie Towarzystwo Informatyczne: Oddział Dolnośląski 

Patronat ODS dla GeekWeekWro#3

Hanna Mazur, 2017-03-15

Zarząd Oddziału Dolnośląskiego objął patronatem wydarzenie GeekWeekWro, które odbędzie się we Wrocławiu od 27 marca do 1 kwietnia 2017 r.
GeekWeekWro to tydzień pełen wiedzy, technologii i zabawy!
Zapraszamy do udziału.

Zapraszamy na XIII Walne Zgromadzenie Oddziału

Hanna Mazur, 2017-03-06

Serdecznie zapraszamy członków ODS PTI na
XIII Walne Zgromadzenia Dolnośląskiego Oddziału PTI,
które odbędzie się
8 kwietnia 2017 r., o godz. 15.00,
we Wrocławiu, Politechnika Wrocławska, ul. Łukasiewicza 5, bud. B-4, sala 225.
Celem Walnego Zgromadzenia jest wybór władz Oddziału (Prezesa, Zarządu Oddziału, Komisji Rewizyjnej Oddziału i Sądu Koleżeńskiego Oddziału) oraz wybór 10 Delegatów na XII Zjazd PTI (który odbędzie się 24.06.2017 w Warszawie).
Prosimy o uregulowanie zaległych i bieżących składek oraz aktualizację danych teleadresowych (zwłaszcza adresu e-mail i numeru telefonu), jeśli uległy zmianie lub nie doszło zaproszenie pocztą elektroniczną.

Bezpłatne informatyczne e-booki Wydawnictwa Pakt Publishing

Hanna Mazur, 2017-03-06

W ramach promocji Wydawnictwo Packt Publishing, dla osób posiadających konto, udostępnia codziennie inny e-book. W dniu dzisiejszym za darmo można pobrać "Getting Started with PowerShell" Michaela Sheparda.
więcej >>

Warto być członkiem ODS PTI

Hanna Mazur, 2017-03-05

Bardzo staramy się, aby z członkostwa w PTI wynikały namacalne korzyści. ODS PTI to miejsce, gdzie możemy na siebie liczyć, nawzajem na sobie polegać i pomagać sobie. Jedną z form wsparcia dla naszych członków są konferencje, programy certyfikacyjne i szkolenia, w jakich można uczestniczyć za darmo lub ze zniżką. Tym razem członek ODS PTI Rafał Kraik przekazał na nasze ręce bezpłatne vouchery na szkolenia e-learningowe realizowane na platformie Udemy.com. Szkolenia są dostępne w języku polskim. Można je uruchamiać w przeglądarce na komputerze, na telefonach i tabletach.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z sekretarz ODS. Dysponujemy 15 voucherami po 5 na każde z poniższych szkoleń:
- PowerShell dla administratora Windows – szkolenie, na którym można nauczyć się tworzyć skrypty z wykorzystaniem języka skryptowego PowerShell. W skład szkolenia wchodzi ponad 6 godzin nagrań video oraz quizy i zadania do samodzielnego rozwiązania.
- SQL Server - wprowadzenie. Instalacja i narzędzia – szkolenie wprowadzające w tematykę SQL, prezentuje podstawy pracy z bazą danych MS SQL 2016 oraz pokazuje, jak zainstalować SQL Server i jak korzystać z podstawowych narzędzi administratora baz danych. Szkolenie jest dedykowane dla osób nie znających SQL. Około 2,5 godziny materiału video.
- SQL Server - zapytania. – nauka samodzielnego pisania zapytań SQL, na przykładzie MS SQL Server uczy. Lekcje rozpoczynają się od przedstawienia najbardziej podstawowego polecenia SELECT, poprzez zaprezentowanie typów i funkcji SQL, a kończą się omówieniem JOIN, podzapytań i operacji na zbiorach danych. Około 5 godzin materiału video.
O dostępie do kursów decyduje kolejność zgłoszeń.
Do podanych odnośników do kursów jest dodany kupon, który obniża cenę, więc pozwoli na tańszy zakup, nawet jeśli darmowe kupony się skończą.
Zapraszamy!

Prośba o aktualizację danych

Hanna Mazur, 2017-02-05

Członków ODS PTI bardzo prosimy o aktualizację danych kontaktowych (adres e-mail, numer telefonu, adres korespondencyjny), jeśli uległy one zmianie, a w szczególności, jeśli nie otrzymaliście Państwo wiadomości e-mail wysłanych w listopadzie i w grudniu 2016 roku oraz 1 stycznia 2017 r.
Prosimy również o wpłatę składki PTI za 2017 r. (ew. też za lata poprzednie, jeśli nie zostały opłacone).

© 2002-2017 Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Dolnośląski  -   Stopka redakcyjna